Zaloguj się

Login:
Hasło:
 
Zarejestruj się | Zapomniałem hasła

Producent Rustykalnych Mebli Dębowych

O nas

EkoMebel z lotu ptakaEkomebel jest rodzinną firmą, która powstała w 1989 roku. Sąsiedztwo dębowych lasów przywiodło chęć utrwalenia ich piękna w najbliższym otoczeniu. Wkrótce potem zrodził się pomysł wytwarzania dębowych mebli ogrodowych w niepowtarzalnym rustykalnym stylu.

Zaczęliśmy od produkcji foteli, ławek i stołów, ale wkrótce musieliśmy poszerzyć naszą ofertę tak, by sprostać oczekiwaniom klientów. Powstały ogrodowe huśtawki, leżaki, hamaki, barki, karmniki dla ptaków...

Każdego roku wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, z których każdy chroniony jest Prawem Patentowym. Są to meble projektowane przez konfrontację naszych pomysłów z zapotrzebowaniem odbiorców i z Naturą. Niezmiennie bowiem od lat ściśle z Nią współpracujemy. Nasza tarcica pochodzi z ekologicznie zarządzanych lasów. Racjonalną gospodarkę leśną wspomagamy wykorzystując przy produkcji naszych mebli gałęzie i konary dębowe, które są zazwyczaj niszczone - piękno ich niepowtarzalnych kształtów utrwalamy w naszych meblach na długie lata.

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę rzemieślników, którzy znakomicie dają sobie radę przy pracy nad nietypowymi zamówieniami. 

     

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rozważenia możliwości urządzenia swojego ogrodu lub wnętrza w niebanalnym stylu, w którym komfort łączy wysoką jakość produktu z niezwykłym czarem Natury.

EkoMebel

Od lat pracujemy dla Państwa - zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejszym dowodem na to, że warto postawić na klasę i niepowtarzalność. 

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Jesteśmy przekonani, że przez długie lata będą Państwo z satysfakcją korzystali z naszych mebli.

 

Rodzina Łabanowskich
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji sprzedaży i usług, zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.